Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X8R2A152K080AE
CGA3E2X8R2A152K080AE
CGA3E2X8R2A152K080AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X8R 0603
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 100volts X8R 10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X8R2A152K080AE CGA3E2X8R2A152K080AE Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 100volts X8R 10% Soft Term