Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E2X8R2A682K080AD
CGA3E2X8R2A682K080AD
CGA3E2X8R2A682K080AD TDK Corporation
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6800PF 100V X8R 0603
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800pF 100volts X8R 10% EPXY No solder.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E2X8R2A682K080AD CGA3E2X8R2A682K080AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 6800PF 100V X8R 0603
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CGA3E2X8R2A682K080AD CGA3E2X8R2A682K080AD Виробник : TDK lcc_automotive_epoxy_en-520020.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800pF 100volts X8R 10% EPXY No solder