Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E3X8R1C334K080AB
CGA3E3X8R1C334K080AB
CGA3E3X8R1C334K080AB TDK Corporation
print_pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 16V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - CGA3E3X8R1C334K080AB - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.33 µF, 16 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 10%, X8R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X8R, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.33µF, Spannung (DC): 16V, Produktpalette: CGA Conductive Epoxy Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E3X8R1C334K080AB CGA3E3X8R1C334K080AB Виробник : TDK TDKC-S-A0012066466-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - CGA3E3X8R1C334K080AB - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.33 µF, 16 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 10%, X8R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X8R
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.33µF
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: CGA Conductive Epoxy Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 68
CGA3E3X8R1C334K080AB CGA3E3X8R1C334K080AB Виробник : TDK Corporation print_pdf Description: CAP CER 0.33UF 16V X8R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Мінімальне замовлення: 16
CGA3E3X8R1C334K080AB CGA3E3X8R1C334K080AB Виробник : TDK print_pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0603 16V 0.33uF X8R 10% AEC-Q200