Продукція > TDK > CGA3E3X8R1E154K080AB
CGA3E3X8R1E154K080AB
CGA3E3X8R1E154K080AB TDK
mlcc_automotive_hightemp_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.15UF 25V X8R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 1189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 25V X8R 0603, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E3X8R1E154K080AB CGA3E3X8R1E154K080AB Виробник : TDK mlcc_automotive_hightemp_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 25V X8R 0603
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
CGA3E3X8R1E154K080AB CGA3E3X8R1E154K080AB Виробник : TDK mlcc_automotive_hightemp_en-520039.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15uF 25volts X8R 10%
товару немає в наявності
CGA3E3X8R1E154K080AB Виробник : TDK mlcc_automotive_hightemp_en.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 150nF; 25V; X8R; ±10%; SMD; 0603; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X8R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...150°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 178mm