Продукція > TDK CORPORATION > CGA3E3X8R1H683M080AE
CGA3E3X8R1H683M080AE
CGA3E3X8R1H683M080AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 50V X8R 0603
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.068uF 50volts X8R 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA3E3X8R1H683M080AE CGA3E3X8R1H683M080AE Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.068uF 50volts X8R 20% Soft Term