Продукція > TDK CORPORATION > CGA4C4C0G2W151J060AE
CGA4C4C0G2W151J060AE
CGA4C4C0G2W151J060AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 450V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 150 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 450V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA4C4C0G2W151J060AE CGA4C4C0G2W151J060AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 150PF 450V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 450V
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 150 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
CGA4C4C0G2W151J060AE CGA4C4C0G2W151J060AE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 450V 150pF 5% SOFT C0G AEC-Q200