Продукція > TDK CORPORATION > CGA4F4C0G2W182J085AE
CGA4F4C0G2W182J085AE
CGA4F4C0G2W182J085AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1800PF 450V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 1800 pF
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1800PF 450V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 1800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA4F4C0G2W182J085AE CGA4F4C0G2W182J085AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 1800PF 450V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 450V
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1800 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
CGA4F4C0G2W182J085AE CGA4F4C0G2W182J085AE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 450V 1.8nF 5% SOFT C0G AEC-Q200