Продукція > TDK CORPORATION > CGA4J2X5R1E684M125AA
CGA4J2X5R1E684M125AA
CGA4J2X5R1E684M125AA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 25V X5R 0805
на замовлення 1978 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.68uF 25volts X5R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA4J2X5R1E684M125AA CGA4J2X5R1E684M125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 25V X5R 0805
товару немає в наявності
CGA4J2X5R1E684M125AA CGA4J2X5R1E684M125AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CGA3E1X7R1C105M080AC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.68uF 25volts X5R 20%