Продукція > TDK CORPORATION > CGA4J2X7R1C684K125AA
CGA4J2X7R1C684K125AA
CGA4J2X7R1C684K125AA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 16V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 16V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA4J2X7R1C684K125AA CGA4J2X7R1C684K125AA Виробник : TDK mlcc_automotive_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGA 0805 16V 0.68uF X7R 10% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
CGA4J2X7R1C684K125AA CGA4J2X7R1C684K125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 16V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
товару немає в наявності
CGA4J2X7R1C684K125AA Виробник : TDK CGA-series.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 680nF; 16V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.68µF
Operating voltage: 16V
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 178mm