Продукція > TDK CORPORATION > CGA4J3X8R2A333K125AE
CGA4J3X8R2A333K125AE
CGA4J3X8R2A333K125AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 100V X8R 0805
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.033uF 100volt X8R 10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA4J3X8R2A333K125AE CGA4J3X8R2A333K125AE Виробник : TDK lcc_automotive_general_en-843974.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.033uF 100volt X8R 10% Soft Term