Продукція > TDK CORPORATION > CGA5F1X7S3A102M085AE
CGA5F1X7S3A102M085AE
CGA5F1X7S3A102M085AE TDK Corporation
mlcc_automotive_highvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 1KV X7S 1206
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 1KV X7S 1206, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA5F1X7S3A102M085AE CGA5F1X7S3A102M085AE Виробник : TDK mlcc_automotive_highvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1000pF 1000volt X7S 20% Soft Term
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CGA5F1X7S3A102M085AE CGA5F1X7S3A102M085AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_highvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 1KV X7S 1206
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7S
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF