Продукція > TDK > CGA5F2X8R1E474K085AD
CGA5F2X8R1E474K085AD
CGA5F2X8R1E474K085AD TDK
mlcc_automotive_epoxy_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT EPXY 1206 25V 0.47uF X8R 10% AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA5F2X8R1E474K085AD CGA5F2X8R1E474K085AD Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_epoxy_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 25V X8R 1206
на замовлення 24 шт:
товару немає в наявності