Продукція > TDK CORPORATION > CGA5H3X7R2E153M115AA
CGA5H3X7R2E153M115AA
CGA5H3X7R2E153M115AA TDK Corporation
mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 250V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 250V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA5H3X7R2E153M115AA CGA5H3X7R2E153M115AA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 250V X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
CGA5H3X7R2E153M115AA CGA5H3X7R2E153M115AA Виробник : TDK lcc_automotive_midvoltage_en-355485.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 250volts X7R 20%