Продукція > TDK CORPORATION > CGA5L2X5R1E155K160AA
CGA5L2X5R1E155K160AA
CGA5L2X5R1E155K160AA TDK Corporation
mlcc_automotive_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 25V X5R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1.5 µF
на замовлення 1027 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1.5 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA5L2X5R1E155K160AA CGA5L2X5R1E155K160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_general_en.pdf Description: CAP CER 1.5UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
CGA5L2X5R1E155K160AA CGA5L2X5R1E155K160AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CGA3E1X7R1C105M080AC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 25volts X5R 10%