Продукція > TDK CORPORATION > CGA5L3X7R2E683M160AA
CGA5L3X7R2E683M160AA
CGA5L3X7R2E683M160AA TDK Corporation
mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
на замовлення 1820 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 250volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA5L3X7R2E683M160AA CGA5L3X7R2E683M160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
товару немає в наявності
CGA5L3X7R2E683M160AA CGA5L3X7R2E683M160AA Виробник : TDK lcc_automotive_midvoltage_en-355485.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 250volts X7R 20%