Продукція > TDK CORPORATION > CGA6J2NP02A153J125AA
CGA6J2NP02A153J125AA
CGA6J2NP02A153J125AA TDK Corporation
CGA_Series_Automotive_High_Temp.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V NP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 1752 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 100V NP0 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA6J2NP02A153J125AA CGA6J2NP02A153J125AA Виробник : TDK mlcc_automotive_hightemp_en-520039.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 100volts NP0 5%
CGA6J2NP02A153J125AA CGA6J2NP02A153J125AA Виробник : TDK Corporation CGA_Series_Automotive_High_Temp.pdf Description: CAP CER 0.015UF 100V NP0 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.015 µF