Продукція > TDK > CGA6M1C0G3A152J200AE
CGA6M1C0G3A152J200AE
CGA6M1C0G3A152J200AE TDK
3919273.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CGA6M1C0G3A152J200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1500 pF, 1 kV, 1210 [Metrisch: 3225], ± 5%, C0G / NP0
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1500pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CGA Series - Soft Termination
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CGA6M1C0G3A152J200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1500 pF, 1 kV, 1210 [Metrisch: 3225], ± 5%, C0G / NP0, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1500pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CGA Series - Soft Termination, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA6M1C0G3A152J200AE CGA6M1C0G3A152J200AE Виробник : TDK 3919273.pdf Description: TDK - CGA6M1C0G3A152J200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1500 pF, 1 kV, 1210 [Metrisch: 3225], ± 5%, C0G / NP0
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1500pF
Spannung (DC): 1kV
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
CGA6M1C0G3A152J200AE CGA6M1C0G3A152J200AE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 1000V 1.5nF C0G 5% AEC-Q200
на замовлення 930 шт:
Мінімальне замовлення: 4
CGA6M1C0G3A152J200AE CGA6M1C0G3A152J200AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 1000V C0GNP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 950 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1.5nF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; SMD; 1210
Case - inch: 1210
Operating voltage: 1kV
Case - mm: 3225
Dielectric: C0G (NP0)
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1.5nF
Roll diameter max.: 178mm
Tolerance: ±5%