Продукція > TDK CORPORATION > CGA6M1C0G3A332J200AE
CGA6M1C0G3A332J200AE
CGA6M1C0G3A332J200AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 1000V C0GNP0 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 795 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 1000V C0GNP0 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA6M1C0G3A332J200AE CGA6M1C0G3A332J200AE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 1000V 3.3nF C0G 5% AEC-Q200
на замовлення 1633 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CGA6M1C0G3A332J200AE CGA6M1C0G3A332J200AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 1000V C0GNP0 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 3.3nF; 1kV; C0G (NP0); ±5%; SMD; 1210
Case - inch: 1210
Operating voltage: 1kV
Case - mm: 3225
Dielectric: C0G (NP0)
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 3.3nF
Roll diameter max.: 178mm
Tolerance: ±5%