Продукція > TDK CORPORATION > CGA6M1X7T2J154K200AE
CGA6M1X7T2J154K200AE
CGA6M1X7T2J154K200AE TDK Corporation
mlcc_automotive_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 630V X7T 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 630V X7T 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA6M1X7T2J154K200AE CGA6M1X7T2J154K200AE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 630V 0.15uF SOFT 10% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CGA6M1X7T2J154K200AE CGA6M1X7T2J154K200AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 630V X7T 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: X7T
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Мінімальне замовлення: 6
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 150nF; 630V; X7T; ±10%; SMD; 1210; 178mm
Case - inch: 1210
Operating voltage: 630V
Case - mm: 3225
Dielectric: X7T
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.15µF
Roll diameter max.: 178mm
Tolerance: ±10%