Продукція > TDK > CGA6M3X7S2A335K200AE
CGA6M3X7S2A335K200AE
CGA6M3X7S2A335K200AE TDK
4530411.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CGA6M3X7S2A335K200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 3.3 µF, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], ± 10%, X7S
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7S
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 3.3µF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: CGA Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1426 шт:
Написати відгук
Description: TDK - CGA6M3X7S2A335K200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 3.3 µF, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], ± 10%, X7S, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7S, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 3.3µF, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: CGA Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGA6M3X7S2A335K200AE CGA6M3X7S2A335K200AE Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_soft_en.pdf Description: CAP CER 3.3UF 100V X7S 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
на замовлення 141 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CGA6M3X7S2A335K200AE CGA6M3X7S2A335K200AE Виробник : TDK mlcc_automotive_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SOFT 1210 100V 3.3uF X7S 10% AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4
CGA6M3X7S2A335K200AE CGA6M3X7S2A335K200AE Виробник : TDK 4530411.pdf Description: TDK - CGA6M3X7S2A335K200AE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 3.3 µF, 100 V, 1210 [Metrisch 3225], ± 10%, X7S
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7S
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 3.3µF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: CGA Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 3.3uF; 100V; X7S; ±10%; SMD; 1210; 178mm
Case - inch: 1210
Operating voltage: 100V
Case - mm: 3225
Dielectric: X7S
Capacitors features: soft termination
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 3.3µF
Roll diameter max.: 178mm
Tolerance: ±10%