Продукція > TDK CORPORATION > CGB2A1X5R0J225M033BC
CGB2A1X5R0J225M033BC
CGB2A1X5R0J225M033BC TDK Corporation
mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0402
на замовлення 16307 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGB 0402 6.3V 2.2uF X5R 20% T: 0.33mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB2A1X5R0J225M033BC CGB2A1X5R0J225M033BC Виробник : TDK mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGB 0402 6.3V 2.2uF X5R 20% T: 0.33mm
CGB2A1X5R0J225M033BC CGB2A1X5R0J225M033BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0402