Продукція > TDK > CGB2A1X6S0G474M033BC
CGB2A1X6S0G474M033BC
CGB2A1X6S0G474M033BC TDK
mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RECOMMENDED ALT 810-CGB2A1X7S0G474MC
на замовлення 9900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB2A1X6S0G474M033BC CGB2A1X6S0G474M033BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 4V X6S 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.47 µF