Продукція > TDK > CGB2A1X7S0G474K033BC
CGB2A1X7S0G474K033BC
CGB2A1X7S0G474K033BC TDK
mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0402
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 13774 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB2A1X7S0G474K033BC CGB2A1X7S0G474K033BC Виробник : TDK mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGB 0402 4V 0.47uF X7S 10% T: 0.33mm
на замовлення 730 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
CGB2A1X7S0G474K033BC CGB2A1X7S0G474K033BC Виробник : TDK mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF