Продукція > TDK CORPORATION > CGB2A3JB0J105K033BB
CGB2A3JB0J105K033BB
CGB2A3JB0J105K033BB TDK Corporation
mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 6.3V JB 0402
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1 µF
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V JB 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 1 µF.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
CGB2A3JB0J105K033BB CGB2A3JB0J105K033BB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V JB 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1 µF