Продукція > TDK CORPORATION > CGB3B1JB1A475K055AC
CGB3B1JB1A475K055AC
CGB3B1JB1A475K055AC TDK Corporation
mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 10V JB 0603
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 3316 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 10V JB 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB3B1JB1A475K055AC CGB3B1JB1A475K055AC Виробник : TDK lcc_commercial_lowprofile_en-520027.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 10volts JB1
CGB3B1JB1A475K055AC CGB3B1JB1A475K055AC Виробник : TDK Corporation mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 10V JB 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 4.7 µF