Продукція > TDK > CGB3B3JB0J475M055AB
CGB3B3JB0J475M055AB
CGB3B3JB0J475M055AB TDK
mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RECOMMENDED ALT 810-CGB3B3X5R0J475KB
на замовлення 4553 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V JB 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB3B3JB0J475M055AB CGB3B3JB0J475M055AB Виробник : TDK Corporation mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 6.3V JB 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF