Продукція > TDK CORPORATION > CGB3B3JB1A225K055AB
CGB3B3JB1A225K055AB
CGB3B3JB1A225K055AB TDK Corporation
mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 10V JB 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V JB 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB3B3JB1A225K055AB CGB3B3JB1A225K055AB Виробник : TDK Corporation mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V JB 0603
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF