Продукція > TDK > CGB3B3X5R1E474K055AB
CGB3B3X5R1E474K055AB
CGB3B3X5R1E474K055AB TDK
3184248.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CGB3B3X5R1E474K055AB - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.47 µF, 25 V, 0603 [Metrisch: 1608], ± 10%, X5R, CGB
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch: 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.47µF
Spannung (DC): 25V
Produktpalette: CGB
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 755 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CGB3B3X5R1E474K055AB - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.47 µF, 25 V, 0603 [Metrisch: 1608], ± 10%, X5R, CGB, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch: 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.47µF, Spannung (DC): 25V, Produktpalette: CGB, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB3B3X5R1E474K055AB CGB3B3X5R1E474K055AB Виробник : TDK mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 25V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 112000 шт:
Кількість Ціна
CGB3B3X5R1E474K055AB CGB3B3X5R1E474K055AB Виробник : TDK 3184248.pdf Description: TDK - CGB3B3X5R1E474K055AB - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.47 µF, 25 V, 0603 [Metrisch: 1608], ± 10%, X5R, CGB
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.47µF
Spannung (DC): 25V
Produktpalette: CGB
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 755 шт:
Мінімальне замовлення: 213
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
Мінімальне замовлення: 27
CGB3B3X5R1E474K055AB CGB3B3X5R1E474K055AB Виробник : TDK mlcc_commercial_lowprofile_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGB 0603 25V 0.47uF X5R 10% T: 0.55mm