Продукція > TDK > CGB3S1JB0J106M050AC
CGB3S1JB0J106M050AC
CGB3S1JB0J106M050AC TDK
mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RECOMMENDED ALT 810-CGB3S1X5R0J106AC
на замовлення 2368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V JB 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.020" (0.50mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB3S1JB0J106M050AC CGB3S1JB0J106M050AC Виробник : TDK Corporation mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V JB 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF