Продукція > TDK CORPORATION > CGB4B1JB1E225M055AC
CGB4B1JB1E225M055AC
CGB4B1JB1E225M055AC TDK Corporation
mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 25V JB 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 3470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 25V JB 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGB4B1JB1E225M055AC CGB4B1JB1E225M055AC Виробник : TDK lcc_commercial_lowprofile_en-520027.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF 25volts JB1
CGB4B1JB1E225M055AC CGB4B1JB1E225M055AC Виробник : TDK Corporation mlccspec_commercial_lowprofile_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 25V JB 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF