CGD65C025SP2
CGD65C025SP2 Cambridge GaN Devices
CGD_65_C025_SP_2_BHDFN_preliminary_datasheet_eeee687740.pdf
Виробник: Cambridge GaN Devices
Description: 650V GAN HEMT, 25 MOHM, 60A, BHD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Technology: GaNFET (Gallium Nitride)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 60A
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 35mOhm @ 20A, 15V
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.2V @ 22mA
Supplier Device Package: BHDFN-9-1
Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V
на замовлення 1489 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 650V GAN HEMT, 25 MOHM, 60A, BHD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Technology: GaNFET (Gallium Nitride), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 60A, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 35mOhm @ 20A, 15V, Vgs(th) (Max) @ Id: 4.2V @ 22mA, Supplier Device Package: BHDFN-9-1, Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V.
Інші пропозиції CGD65C025SP2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGD65C025SP2 CGD65C025SP2 Виробник : Cambridge GaN Devices CGD_65_C025_SP_2_BHDFN_preliminary_datasheet_eeee687740.pdf Description: 650V GAN HEMT, 25 MOHM, 60A, BHD
Packaging: Tape & Reel (TR)
FET Type: N-Channel