Продукція > TDK CORPORATION > CGJ2B2C0G1H6R8D050BA
CGJ2B2C0G1H6R8D050BA
CGJ2B2C0G1H6R8D050BA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G 0402
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 6.8 pF
на замовлення 4851 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 6.8 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ2B2C0G1H6R8D050BA CGJ2B2C0G1H6R8D050BA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 6.8 pF