Продукція > TDK CORPORATION > CGJ2B2X7R1E332K050BA
CGJ2B2X7R1E332K050BA
CGJ2B2X7R1E332K050BA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 25V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 25V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ2B2X7R1E332K050BA CGJ2B2X7R1E332K050BA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 25V X7R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3300 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
CGJ2B2X7R1E332K050BA CGJ2B2X7R1E332K050BA Виробник : TDK lcc_highreliability_general_en-520187.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3300pF 25volts X7R +/-10%