Продукція > TDK CORPORATION > CGJ2B2X7R1E333K050BA
CGJ2B2X7R1E333K050BA
CGJ2B2X7R1E333K050BA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 25V X7R 0402
на замовлення 150000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0402 25V 0.033uF X7R 10% T: 0.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ2B2X7R1E333K050BA CGJ2B2X7R1E333K050BA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 0.033UF 25V X7R 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
CGJ2B2X7R1E333K050BA CGJ2B2X7R1E333K050BA Виробник : TDK mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0402 25V 0.033uF X7R 10% T: 0.5mm