Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E1X7R1E105K080AC
CGJ3E1X7R1E105K080AC
CGJ3E1X7R1E105K080AC TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1 µF
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E1X7R1E105K080AC CGJ3E1X7R1E105K080AC Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
CGJ3E1X7R1E105K080AC CGJ3E1X7R1E105K080AC Виробник : TDK mlcc_highreliability_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 25V 1uF 10% AEC-Q200