Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2C0G1H102J080AA
CGJ3E2C0G1H102J080AA
CGJ3E2C0G1H102J080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G 0603
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50V 1nF 5% AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G1H102J080AA CGJ3E2C0G1H102J080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50V 1nF 5% AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
CGJ3E2C0G1H102J080AA CGJ3E2C0G1H102J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G 0603