Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2C0G1H152J080AA
CGJ3E2C0G1H152J080AA
CGJ3E2C0G1H152J080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 50V C0G 0603
на замовлення 4060 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 50volts C0G +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G1H152J080AA CGJ3E2C0G1H152J080AA Виробник : TDK lcc_highreliability_general_en-520187.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 50volts C0G +/-5%
CGJ3E2C0G1H152J080AA CGJ3E2C0G1H152J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V C0G 0603