Продукція > TDK > CGJ3E2C0G1H562J080AA
CGJ3E2C0G1H562J080AA
CGJ3E2C0G1H562J080AA TDK
mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 50V 5600pF 5% T:0.8mm AEC-Q200
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G1H562J080AA CGJ3E2C0G1H562J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 5600PF 50V C0G 0603
на замовлення 4086 шт: