Продукція > TDK > CGJ3E2C0G1H682J080AA
CGJ3E2C0G1H682J080AA
CGJ3E2C0G1H682J080AA TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 50V 6800pF 5% T:0.8mm AEC-Q200
на замовлення 3704 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G1H682J080AA CGJ3E2C0G1H682J080AA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 6800PF 50V C0G 0603