Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2C0G1H6R8D080AA
CGJ3E2C0G1H6R8D080AA
CGJ3E2C0G1H6R8D080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 6.8 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 6.8 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G1H6R8D080AA CGJ3E2C0G1H6R8D080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Obsolete
Capacitance: 6.8 pF