Продукція > TDK > CGJ3E2C0G2A122J080AA
CGJ3E2C0G2A122J080AA
CGJ3E2C0G2A122J080AA TDK
lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1200pF 100volt C0G +/-5% Hi Rel
на замовлення 3690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G2A122J080AA CGJ3E2C0G2A122J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1200PF 100V C0G 0603