Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2C0G2A331J080AA
CGJ3E2C0G2A331J080AA
CGJ3E2C0G2A331J080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 100V C0G 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 330 pF
на замовлення 3640 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 100V C0G 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2C0G2A331J080AA CGJ3E2C0G2A331J080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 100V 330pF 5% T:0.8mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
CGJ3E2C0G2A331J080AA CGJ3E2C0G2A331J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 330PF 100V C0G 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 330 pF