Продукція > TDK > CGJ3E2X7R1A474K080AA
CGJ3E2X7R1A474K080AA
CGJ3E2X7R1A474K080AA TDK
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SUGGESTED ALTERNATE 810-CGJ3E1X7R1E105AC
на замовлення 870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R1A474K080AA CGJ3E2X7R1A474K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.47 µF