Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2X7R1E103K080AA
CGJ3E2X7R1E103K080AA
CGJ3E2X7R1E103K080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
на замовлення 52000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 25V 0.01uF 10% T:0.8mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R1E103K080AA CGJ3E2X7R1E103K080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 25V 0.01uF 10% T:0.8mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
CGJ3E2X7R1E103K080AA CGJ3E2X7R1E103K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0603