Продукція > TDK > CGJ3E2X7R1E223K080AA
CGJ3E2X7R1E223K080AA
CGJ3E2X7R1E223K080AA TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 25V 0.022uF 10% T:0.8mm AEC-Q20
на замовлення 7881 шт:
термін постачання 309-318 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R1E223K080AA CGJ3E2X7R1E223K080AA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
на замовлення 447 шт: