Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2X7R1E473K080AA
CGJ3E2X7R1E473K080AA
CGJ3E2X7R1E473K080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
на замовлення 15050 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.047uF 25volts X7R +/-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R1E473K080AA CGJ3E2X7R1E473K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
CGJ3E2X7R1E473K080AA CGJ3E2X7R1E473K080AA Виробник : TDK lcc_highreliability_general_en-520187.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.047uF 25volts X7R +/-10%