Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2X7R1H153K080AA
CGJ3E2X7R1H153K080AA
CGJ3E2X7R1H153K080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.015uF 50volts X7R +/-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R1H153K080AA CGJ3E2X7R1H153K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
товару немає в наявності
CGJ3E2X7R1H153K080AA CGJ3E2X7R1H153K080AA Виробник : TDK lcc_highreliability_general_en-520187.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.015uF 50volts X7R +/-10%