Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E2X7R1H223K080AA
CGJ3E2X7R1H223K080AA
CGJ3E2X7R1H223K080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 50V 0.022uF 10% T:0.8mm AEC-Q20.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R1H223K080AA CGJ3E2X7R1H223K080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 50V 0.022uF 10% T:0.8mm AEC-Q20
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
CGJ3E2X7R1H223K080AA CGJ3E2X7R1H223K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603