Продукція > TDK > CGJ3E2X7R2A222K080AA
CGJ3E2X7R2A222K080AA
CGJ3E2X7R2A222K080AA TDK
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 100V 2200pF 10% T:0.8mm AEC-Q20
на замовлення 2642 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R2A222K080AA CGJ3E2X7R2A222K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603