Продукція > TDK > CGJ3E2X7R2A332K080AA
CGJ3E2X7R2A332K080AA
CGJ3E2X7R2A332K080AA TDK
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 1220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 100V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E2X7R2A332K080AA CGJ3E2X7R2A332K080AA Виробник : TDK lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3300pF 100volt X7R +/-10% Hi Rel
CGJ3E2X7R2A332K080AA CGJ3E2X7R2A332K080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 3300 pF